Loading
Şubat Tatilinde Çocuklar İçin Tiyatro
14 Ocak 2020

Şubat Tatilinde Çocuklar İçin Tiyatro

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu her zaman olduğu gibi yine geleceğimiz olan çocukları unutmuyor. Sezon boyunca yetişkin oyunlarının yanı sıra çocuk oyunlarıyla da okullarla yapılan organizasyonlar aracılığıyla öğrencilere ulaşıyor. LBT şubat ayındaysa tatile giren çocuklar için özel bir program hazırlıyor.

 Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’ndan Çocuklara Özel Program

LBT tarafından şubat tatili sebebiyle hazırlanan programda çocuklar oyunları haftasonları aileleriyle birlikte izleyebilecek. Şubat tatili programında “Tilki ile Kirpi”, “Karagöz Sihirli Sebzeler: Bir Bandabuliya Meselesi” ve LBT bünyesinde gerçekleştirilen gençlere yönelik atölye çalışmalarının bir ürünü olan “Gençlik Ekipleri Ortak Yapımı” yer alıyor. Oyunların tümü Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nda sahnelenecek.  

Şubat tatili sebebiyle hazırlanan ve toplam sekiz temsilden oluşan program ise şu şekilde: 1 Şubat ve 8 Şubat Cumartesi saat 14.00 ve 15.00’da “Tilki İle Kirpi”, 4 - 5 Şubat Salı ve Çarşamba saat 19.00’da LBT Gençlik Ekipleri Ortak Yapımı, 15 Şubat Cumartesi saat 14.00 ve 15.00’de ise “Karagöz Sihirli Sebzeler: Bir Bandabuliya Meselesi”. Biletler, www.biletinial.com adresinden ve LBT gişesinden temin edilebilir.